ŽiWELL Piešťanský pivovar

Lokalita: Piešťany
Región: Považie

Zabudnite na pivo bez vône, bez farby a hlavne, bez chuti! Každé naše pivo je navarené s vášňou a zanietením. S použitím iba prírodných surovín, bez akýchkoľvek stabilizátorov, enzýmov, aróm a konzervantov. Pri značke ŽiWELL si môžete byť istí, že pijete pravé a poctivé remeselné pivo. Na zdravie! ŽiWELL!

Pozícia
Nastaviť zostupne

Mriežka Zoznam

20 na stránku

položiek: 4

 1. Krabica ZiWELL Ochutnavac

  ŽiWELL Ochutnávač (8 pív)

  Najmenej: 25,00 €


  Ochutnaj všetky pivá od ŽiWELL
  !! DOPRAVA ZADARMO !!

  Pripravili sme pre Teba jedinečný mix všetkých chutí, ktoré pivovar ŽiWELL ponúka. Ak si objednáš túto krabicu, už neplatíš nič navyše - doprava je v tomto prípade ZADARMO! A nie hociaká, stále tá najrýchlejšia - kuriérom priamo k Tebe domov. Všetky pivá v tomto balení sú v sklenených fľašiach, ktorých objem je 330ml.

 2. Vandalizmus (8 pív) Krabica ŽiWELL Vandalizmus

  Vandalizmus (8 pív)

  Najmenej: 25,50 €


  Vandal 14° - Zlatá pivná korunka 2018
  !! DOPRAVA ZADARMO !!

  Pivovar ŽiWELL vyhral so svojim Vandalom 14° zlatú pivnú korunku 2018 v kategórii IPA v konkurencii 23 slovenských pív! Oslavujeme spolu s pivovarom ŽiWELL a pri tejto príležitosti sme pripravili drsné balenie, v ktorom samozrejme dominuje výhreca Vandal, ale nájdeš v ňom aj iné vymakané chute od pivovaru ŽiWELL. Nižšie nájdeš zoznam pív, ktoré sa v tejto krabici nachádzajú - na každé sa dá kliknúť a zobrazia sa Ti detailnejšie informácie. Všetky pivá v tomto balení sú v sklenených fľašiach, ktorých objem je 330ml.
  Ak si objednáš túto krabicu, už neplatíš nič navyše - doprava je v tomto prípade ZADARMO! A nie hociaká, stále tá najrýchlejšia - kuriérom priamo k Tebe domov.

 3. Červená veža 12°

  Červená veža 12°

  2,30 €

  12° červený ležiak nefiltrovaný nepasterizovaný

  Silný, chuťovo výrazný polotmavý ležiak, navarený kombináciou až šiestich sladov. Týmto pivom dávame facku bežnému nudnému euro pivu bez chuti a vône. Pivo pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať poctivý plný ležiak.

 4. ŽiWELL Vandal IPA

  Vandal 14°

  2,50 €

  14° AMERICAN IPA nefiltrovaná nepasterizovaná

  Podľa všetkého prvá IPA navarená na území súčasných Piešťan. Príjemná svieža vôňa, vyvážená plná chuť, silný chmeľový záver v podaní amerických chmeľov Amarillo, Cascade a Chinook. Myslíme, že prišiel čas, aby aj stredná Európa začala piť IPU.

  Vandal vyhral zlatú pivnú korunku 2018 v kategórii IPA (India Pale Ale) v konkurencii 23 prihlásených kandidátov od slovenských pivovarov. Gratulujeme!

Pozícia
Nastaviť zostupne

Mriežka Zoznam

20 na stránku

položiek: 4

[profiler]
Memory usage: real: 22806528, emalloc: 22354032
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem