U Ábela

Lokalita: Bratislava
Región: BA

S hrdosťou vám predstavujeme náš remeselný pivovar U Ábela, ktorý práve pribudol na čoraz pestrejšej mape slovenských remeselných pivovarov. Pivovar sídli v bývalej predajni potravín a na mieste, ktoré domáci od nepamäti volali "U Ábela" a našim poslaním bude uspokojovať chuťové poháriky aj tých najnáročnejších pivných fajnšmekrov. Naše srdce patrí Rači, Račanom a všetkým milovníkom dobrého piva a kvalitného občerstvenia. Vraciame Rači tradíciu. Varíme vlastný ležiak a pivá štýlu ALE.

Pozícia
Nastaviť zostupne

Mriežka Zoznam

20 na stránku

položiek: 8

 1. Pivovar U Ábela - Balenie Račianskô

  Račianskô ochutnávka (8 pív)

  35,00 €

  Račianskô - ochutnávka 8 pív z bratislavskej Rače
  !! DOPRAVA ZADARMO !!

  Ochutnávka pestrej palety chutí mladého remeselného pivovaru z Rače. Pivo môže mať, podobne ako víno, rôzne farby, chute a vône. Je zaujímavé ochutnať aj viac ako klasický ležiak. Všetky pivá v tomto balení sú v sklenených fľašiach a majú objem 0,66L.
  Cena je konečná, neplatíš už nič navyše - doprava je v tomto prípade ZADARMO! A nie hociaká, stále tá najrýchlejšia - kuriérom priamo k Tebe domov.

 2. Pivovar U Ábela - Balenie Horkýže

  Horkýže (8 pív)

  35,00 €

  Horkýže - 8 príjemne horkých pív z bratislavskej Rače
  !! DOPRAVA ZADARMO !!

  Ochutnávka horkastých chutí mladého remeselného pivovaru z Rače. Pivo môže mať, podobne ako víno, rôzne farby, chute a vône. Je zaujímavé ochutnať aj viac ako klasický ležiak. Všetky pivá v tomto balení sú v sklenených fľašiach a majú objem 0,66L.
  Cena je konečná, neplatíš už nič navyše - doprava je v tomto prípade ZADARMO! A nie hociaká, stále tá najrýchlejšia - kuriérom priamo k Tebe domov.

 3. Pivovar U Ábela - Blond Párty

  Blond Párty (16 pív)

  67,50 €

  Blond Párty - 16 svetlých pív z bratislavskej Rače
  !! DOPRAVA ZADARMO !!

  Balenie 16 výnimočných svetlých pív z mladého remeselného pivovaru z Rače. Pivo môže mať, podobne ako víno, rôzne farby, chute a vône. Je zaujímavé ochutnať aj viac ako klasický ležiak. Ak máš rád svetlé pivo a nebojíš sa vyskúšať nové, zaujímavé chute, toto je to správne balenie pre Teba. Všetky pivá v tomto balení sú v sklenených fľašiach a majú objem 0,66L.
  Cena je konečná, neplatíš už nič navyše - doprava je v tomto prípade ZADARMO! A nie hociaká, stále tá najrýchlejšia - kuriérom priamo k Tebe domov.

 4. KOMPÁNIJA 11° 0,66L U Abela - Kompanija

  KOMPÁNIJA 11° 0,66L

  3,80 €

  11° HORKÝ LEŽIAK

  Pivo KOMPANIA je predstaviteľom kategórie „lager“. Je to nápoj vyrábaný z vody, z jačmenných sladov, chmeľu a pivovarských kvasiniek pre spodné kvasenie. Pivo kvasí pri 12°C, je hlboko prekvasené s vysokou intenzitou horkosti a pri takzvanom ležaní pri teplotách okolo 2°C dochádza k väzbe oxidu uhličitého a k zaokrúhleniu chuťových vlastností charakteristických pre skupinu ležiakov. Nápoj má zlatožltú farbu a hustú penu, vôňu jemne sladovú a jemne chmeľovú. Plnosť chute je nižšia, rezkosť vysoká.

 5. U Abela - Cajch

  Cajch 11,5° 0,66L

  4,10 €

  11,5° WEISSBIER

  Vrchne kvasené svetlé pšeničné pivo bavorského typu. Nepasterizované, nefiltrované pšeničné pivo kvasené vrchnými kvasinkami typickými pre nemecké pšeničné pivá. Osviežujúce letné pivo ktoré ešte viac získa na zaujímavosti pridaním plátku citróna. Je to nápoj vyrábaný z vody, z pšeničných a jačmenných sladov, nemeckých odrôd chmeľu a pivovarských kvasiniek pre vrchné kvasenie. Vďaka použitiu pšeničného sladu má pivo slamovožltú farbu, nezameniteľnú chuť s nádychom banánov či klinčeku, hustú penu, vysokú rezkosť a veľmi jemnú horkosť.

 6. OMPR APA 12° 0,66L U Abela - OMPR APA

  OMPR APA 12° 0,66L

  4,10 €

  12° AROMATICKÝ AMERICKÝ ALE

  Klasický predstaviteľ amerických "ejlov" s použitím typickej americkej aromatickej odrody chmeľu. V pive nájdete príjemnú chmeľovú vôňu s nádychom trávy či korenia, s grapefruitovým náznakom, nižšiu sladovú plnosť a strednú rezkosť. Farba je svetložltá.

 7. CIGORKA 13° 0,66L U Abela - Cigorka

  CIGORKA 13° 0,66L

  4,10 €

  13° TMAVÝ DYMOVÝ ALE

  Na výrobu tohto tmavého ALE-u sa používajú okrem vody, kvasníc, chmeľu a jačmenného sladu aj špeciálne druhy sladov. Jedinečná kombinácia štandardných a pražených sladov dodávajú pivu typicky suchý dozvuk kombinovaný s opečenou resp. dymovou chuťou. Pivo má tmavú až čiernu farbu s jemnou hustou penou. Plnosť chute je nízka, rezkosť stredná až nižšia.

 8. HEPA IPA 14° 0,66L U Abela - HEPA IPA

  HEPA IPA 14° 0,66L

  4,30 €

  14° HORKÁ IPA

  Výrazne horký „ejl“ patrí do kategórie India pale ale amerického typu. Pri výrobe tohto piva sa používajú špeciálne jačmenné druhy sladov, americký chmeľ a kvasinky na vrchné kvasenie pri teplotách 21°C. Pre pivo je charakteristická intenzívna, ale nie nepríjemná horkosť, dominujú citrusovo trávové tóny. Plnosť chute je stredná, rezkosť stredná. Farba je zlatooranžová.

Pozícia
Nastaviť zostupne

Mriežka Zoznam

20 na stránku

položiek: 8