U Ábela

Lokalita: Bratislava
Región: BA

S hrdosťou vám predstavujeme náš remeselný pivovar U Ábela, ktorý práve pribudol na čoraz pestrejšej mape slovenských remeselných pivovarov. Pivovar sídli v bývalej predajni potravín a na mieste, ktoré domáci od nepamäti volali "U Ábela" a našim poslaním bude uspokojovať chuťové poháriky aj tých najnáročnejších pivných fajnšmekrov. Naše srdce patrí Rači, Račanom a všetkým milovníkom dobrého piva a kvalitného občerstvenia. Vraciame Rači tradíciu. Varíme vlastný ležiak a pivá štýlu ALE.

Pozícia
Nastaviť zostupne

Mriežka Zoznam

20 na stránku

položiek: 11

 1. U ÁBELA Ochutnávka (8x0,66L) Pivovar_U_Abela-Ochutnavka

  U ÁBELA Ochutnávka (8x0,66L)

  35,80 €

  Ochutnávka 8 pív (8x0,66L) z bratislavskej Rače
  !! DOPRAVA ZADARMO !!

  Ochutnávka pestrej palety chutí mladého remeselného pivovaru z Rače. Pivo môže mať, podobne ako víno, rôzne farby, chute a vône. Je zaujímavé ochutnať aj viac ako klasický ležiak. Všetky pivá v tomto balení sú v sklenených fľašiach a majú objem 0,66L.
  Cena je konečná, neplatíš už nič navyše - doprava je v tomto prípade ZADARMO! A nie hociaká, stále tá najrýchlejšia - kuriérom priamo k Tebe domov.

 2. Pivovar U Ábela - Balenie Horkýže

  Horkýže (8 x 0,66L)

  34,60 €

  Horkýže - 8 príjemne horkých pív z bratislavskej Rače
  !! DOPRAVA ZADARMO !!

  Ochutnávka horkastých chutí mladého remeselného pivovaru z Rače. Pivo môže mať, podobne ako víno, rôzne farby, chute a vône. Je zaujímavé ochutnať aj viac ako klasický ležiak. Všetky pivá v tomto balení sú v sklenených fľašiach a majú objem 0,66L.
  Cena je konečná, neplatíš už nič navyše - doprava je v tomto prípade ZADARMO! A nie hociaká, stále tá najrýchlejšia - kuriérom priamo k Tebe domov.

 3. Pivovar U Ábela - Blond Párty

  Blond Párty (16 pív)

  65,50 €

  Blond Párty - 16 svetlých pív z bratislavskej Rače
  !! DOPRAVA ZADARMO !!

  Balenie 16 výnimočných svetlých pív z mladého remeselného pivovaru z Rače. Pivo môže mať, podobne ako víno, rôzne farby, chute a vône. Je zaujímavé ochutnať aj viac ako klasický ležiak. Ak máš rád svetlé pivo a nebojíš sa vyskúšať nové, zaujímavé chute, toto je to správne balenie pre Teba. Všetky pivá v tomto balení sú v sklenených fľašiach.
  Cena je konečná, neplatíš už nič navyše - doprava je v tomto prípade ZADARMO! A nie hociaká, stále tá najrýchlejšia - kuriérom priamo k Tebe domov.

 4. Šintr 11° 660ml U Abela - Sintr

  Šintr 11° 660ml

  3,90 €

  11° ĽAHKO PITEĽNÁ IPA

  Ľahko piteľný India Pale Ale vyrobený so svetlých špeciálnych sladov s použitím jedinej odrody chmeľu Nelson Sauvin. Aróma je ovocná, s charakterom práve rozmačkaných egrešov, silne podobná odrode hrozna Sauvignon Blanc.

  Nefiltrované a nepasterizované zvrchu kvasené špeciálne polotmavé pivo vyrobené z vody, jačmenného sladu, upraveného chmeľu a pivovarských kvasiniek.

 5. KOMPÁNIJA 11° 0,66L U Abela - Kompanija

  KOMPÁNIJA 11° 0,66L

  3,60 €

  11° HORKÝ LEŽIAK

  Pivo KOMPANIA je predstaviteľom kategórie „lager“. Je to nápoj vyrábaný z vody, z jačmenných sladov, chmeľu a pivovarských kvasiniek pre spodné kvasenie. Pivo kvasí pri 12°C, je hlboko prekvasené s vysokou intenzitou horkosti a pri takzvanom ležaní pri teplotách okolo 2°C dochádza k väzbe oxidu uhličitého a k zaokrúhleniu chuťových vlastností charakteristických pre skupinu ležiakov. Nápoj má zlatožltú farbu a hustú penu, vôňu jemne sladovú a jemne chmeľovú. Plnosť chute je nižšia, rezkosť vysoká.

 6. Frajmark 11,5° 660ml U Abela - Frajmark

  Frajmark 11,5° 660ml

  3,90 €

  11,5° PILS ALE

  Frajmark po račiansky znamená „výmenný pobyt pre deti za účelom osvojenia si cudzieho jazyka“. Názov piva sa na prvý pohľad zdá významovo zvláštny, ale má svoju ideu. Tak ako sa deti chodia učiť cudzie jazyky, tak aj my sme chceli naučiť náš ležiak „inej reči“.

  Pivo je predstaviteľom tzv. pils ale, novej kategórie kde sa používajú suroviny totožné ako pri výrobe ležiaku, ale kvasenie prebehlo pri vyšších teplotách typických pre vrchne kvasené špeciálne pivá s použitím kvasiniek pre vrchné kvasenie.

  Je to nápoj vyrábaný z vody, z jačmenných sladov, chmeľu a pivovarských kvasiniek. Má zlatožltú farbu, hustú penu, chuť jemne sladovú so strednou intenzitou horkosti. Plnosť chute je stredná, rezkosť vysoká. Horkosť je cca 26 IBU.

  U Ábela
 7. U Abela - Cajch

  Cajch 11,5° 0,66L

  3,90 €

  11,5° WEISSBIER

  Vrchne kvasené svetlé pšeničné pivo bavorského typu. Nepasterizované, nefiltrované pšeničné pivo kvasené vrchnými kvasinkami typickými pre nemecké pšeničné pivá. Osviežujúce letné pivo ktoré ešte viac získa na zaujímavosti pridaním plátku citróna. Je to nápoj vyrábaný z vody, z pšeničných a jačmenných sladov, nemeckých odrôd chmeľu a pivovarských kvasiniek pre vrchné kvasenie. Vďaka použitiu pšeničného sladu má pivo slamovožltú farbu, nezameniteľnú chuť s nádychom banánov či klinčeku, hustú penu, vysokú rezkosť a veľmi jemnú horkosť.

 8. OMPR APA 12° 0,66L U Abela - OMPR APA

  OMPR APA 12° 0,66L

  3,90 €

  12° AROMATICKÝ AMERICKÝ ALE

  Klasický predstaviteľ amerických "ejlov" s použitím typickej americkej aromatickej odrody chmeľu. V pive nájdete príjemnú chmeľovú vôňu s nádychom trávy či korenia, s grapefruitovým náznakom, nižšiu sladovú plnosť a strednú rezkosť. Farba je svetložltá.

 9. CIGORKA 13° 0,66L U Abela - Cigorka

  CIGORKA 13° 0,66L

  3,90 €

  13° TMAVÝ DYMOVÝ ALE

  Na výrobu tohto tmavého ALE-u sa používajú okrem vody, kvasníc, chmeľu a jačmenného sladu aj špeciálne druhy sladov. Jedinečná kombinácia štandardných a pražených sladov dodávajú pivu typicky suchý dozvuk kombinovaný s opečenou resp. dymovou chuťou. Pivo má tmavú až čiernu farbu s jemnou hustou penou. Plnosť chute je nízka, rezkosť stredná až nižšia.

 10. U Abela - Racisdorfer

  RAČIŠDORFER 13° 0,66L

  3,90 €

  ŠPECIÁLNY LEŽIAK - STRIEBORNÁ PIVNÍ PEČEŤ 2018

  Pivo ocenené na najprestížnejšej pivnej súťaži na svete. V konkurencii 250 pivovarov z celého sveta obsadilo druhé miesto v kategórii európsky ležiak.

  Pivo je predstaviteľom kategórie „ležiak bavorského typu“. Je to nápoj vyrábaný z vody, z jačmenných sladov, chmeľu a pivovarských kvasiniek pre spodné kvasenie. Vďaka použitiu viedenského a mníchovského sladu má pivo jantárovú farbu, hustú penu, chuť sladovú s nádychom karamelu či orieškov. Plnosť chute je vyššia, rezkosť stredná, horkosť veľmi jemná.

 11. Fufňa 15° 660ml U Abela - Fufna NEIPA

  Fufňa 15° 660ml

  4,30 €

  15°NEIPA NEFILTROVANÁ NEPASTERIZOVANÁ

  Fufňa – po račansky „ufúľaná žena“

  Zahmlené pivo so silným tropickým základom pripomínajúcim ovocný džús. Zákal a súčasne šťavnaté telo sú charakteristickými znakmi piva. Použili sme viaceré špeciálne chmele s výrazným ovocným buketom.

  EPM: 15.0% hm. / ABV 6,0%

Pozícia
Nastaviť zostupne

Mriežka Zoznam

20 na stránku

položiek: 11

[profiler]
Memory usage: real: 23855104, emalloc: 23545936
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem