Slovenský národný pivovar

Lokalita: Michalovce
Región: Zemplín

SLOVENSKÝ NÁRODNÝ PIVOVAR (SNP) vznikol so zámerom propagovať – netradičnou, pútavou a zároveň reprezentatívnou formou – významné osobnosti Slovenska z rôznych oblastí verejného a kultúrno-spoločenského života nielen doma, ale aj v zahraničí. Nadväzuje tiež na aktuálny rozvoj „remeselného“ pivovarníctva ako nehmotného kultúrneho dedičstva Slovenska (Československa).

Varenie kvalitného piva viacerých pivných štýlov s unikátnymi receptúrami, priradenými k popredným osobnostiam Slovenska, je – podľa nás – ďalšou cestou zvyšovania zdravého národného sebavedomia v postupnosti región – Slovensko – zahraničie. Mysleli sme aj na interaktívny prvok – etikety s jednotlivými životnými príbehmi významných Slovákov budú prostredníctvom QR-kódu prepojené na internet, kde sa tí, ktorí chcú „vedieť viac“, dozvedia viac.

Tí, ktorých by sme mali naozaj obdivovať – tí skutoční slovenskí hrdinovia – a kvalitné, poctivé pivo, vychádzajúce z tých najlepších pivovarníckych tradícií… Príbehy dejín a dejiny príbehov, spojené s jedinečnou chuťou originálnych produktov.

WOOPS!

Tvojmu výberu nezodpovedajú žiadne položky.

 

[profiler]
Memory usage: real: 17563648, emalloc: 17229112
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem