VeľkoobchodSLOVENSKÉ PIVO PRE VÁŠ PODNIK

Hľadáte slovenské remeselné pivo do Vášho podniku či prevádzky? Žiaden problém! Sme distribútorom kegov (sudov) a fliaš mnohých slovenských pivovarov. V rámci veľkoobchodu a distribúcie aktuálne spolupracujeme s 8 pivovarmi.

ŽiWELL Pieštanský pivovar WYWAR Holíčsky pivovar Slovenský národný pivovar JAMA Craft Brewery IKKONA Craft Brewery Kaltenecker Pivovar U Ábela Turák a vnuk God Times Brewery Beer Bros Chernobeer

ŽiWELL Piešťanský pivovar, WYWAR Holíčsky pivovar, Pivovar U Ábela, JAMA Craft Brewery, IKKONA Craft Brewery, Kaltenecker, God Times Brewery, Turák a vnuk, Slovenský národný pivovar, Beer Bros, Chernobeer

DISTRIBÚCIA BRATISLAVA

Bezproblémová distribúcia sudov a fliaš v Bratislave. POZOR! V rámci centra mesta vieme realizovať dodanie nie len počas ranných hodín vyhradených pre zásobovanie, ale kedykoľvek počas dňa. Ráno v podniku nemusíte čakať Vy alebo Váš zamestnanec len preto, aby ste prebrali dodávku piva.

DISTRIBÚCIA SLOVENSKO

V prípade záujmu o odber v rámci inej časti Slovenska nás, prosím, neváhajte kontaktovať. Radi si s Vami prejdeme možnosti.

POMÔŽEME S VÝBEROM

Pomôžeme Vám vybrať to správne pivo, prípadne portfólio pív podľa Vašich predstáv, lokality, typu a kapacity skladovacích priestorov. A samozrejme ceny.

STAČÍ SA OPÝTAŤ

Kontaktujte nás emailom alebo telefonicky, radi zodpovieme Vaše otázky a pripravíme Vám ponuku na mieru podľa Vašej situácie. Email aj telefón nájdete v časti KONTAKT.